Ürünlerimizden Birkaç tanesi ;

        

Kalite Politikası


Organizasyondaki tüm grupların kalite geliştirme, kaliteyi koruma ve kaliteyi iyileştirme çabalarını müşteri tatminini de göz önünde bulundurarak üretim ve hizmeti en ekonomik düzeyde gerçekleştirebilmek için KENT MARAŞ olarak belirlediğimiz ilkeler;

Güvenilir bir kalite çizisini hedef alarak her zaman aranılan ve tercih edilen bir konuma gelmek ve bu konumun sürekliliğini sağlamak.

Müşterilerin her türlü ihtiyaç ve şikayetlerini analiz edip eş anlı olarak optimal çözümü bulmak ve uygulamak.

Tedarikçileriyle ortak amaç ilkesinde bütünleşmek; Onlara gelişen büyüyen iş hacmi sağlamak.

Emek yoğun bir sektör olan konfeksiyonda çalışanların kalite sistemine maksimum katılımı sağlamak amacıyla; yaratıcılıklarını ortaya koyabilecekleri, başarılarının mükafatlandırıldığı, kişisel ve mesleki gelişimlerinin ön plana çıkarıldığı çalışma ortamını sağlamak.

Ülke ekonomisine istihdam ve ihracat ile katkıda bulunan, içinde bulunduğu topluma saygılı çevreye ise temiz çalışma ortamı sağlayacak duyarlı bir işletme olmak.

Süreç yaklaşımı ile sürekli iyileştirmeyi esas alarak sıfır hatayı hedeflemek ve bu hedefe ulaşmak.

Tekstil sektöründe uluslararası piyasalarda rekabet edebilecek kalite ve standartlarda üretim yapmak için dünya teknolojisini kullanarak gelişmeleri sürekli takip eden müşteri ihtiyaçlarını kendine yönlendirici bir etken olarak görüp alanımızda kalitede lider olmak.

 
 
KMR KENTMARAŞ TEKSTİL SAN. ve TİC. A.Ş.
Adres : Egemenlik Mah. 45. Sok. No:9 46100 Kahramanmaraş     Tel : +90 344 235 2520    E-Posta : info@kmrtextile.com